<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/klient.dhosting.pl/hipnozaskcs/hipnozasukcesu.pl-cei3/public_html/wp-content/themes/hipnoza-theme/template-parts/about-me-page.php</b> on line <b>7</b><br />

Nazywam się Patryk Bątkowski

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/klient.dhosting.pl/hipnozaskcs/hipnozasukcesu.pl-cei3/public_html/wp-content/themes/hipnoza-theme/template-parts/about-me-page.php</b> on line <b>19</b><br />
Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, posiadającym dyplomy z największych i najbardziej renomowanych instytucji zajmujących się hipnozą - OMNI Hypnosis Training Center oraz National Guild of Hypnotists (NGH). Mam za sobą ponad tysiąc godzin szkoleń, warsztatów i praktyki w hipnotyzowaniu i pomaganiu ludziom z wykorzystaniem przeróżnych technik pracy z podświadomością. W swojej praktyce oprócz klasycznej hipnozy elmanowskiej stosuję także hipnozę konwersacyjną oraz elementy starożytnej hawajskiej wiedzy - Huny. Wszystko to wzbogacam o wiedzę z dziedziny neuronauki, od której zaczęła się moja fascynacja umysłem człowieka.

Swoją wiedzę z zakresu pracy z podświadomością zdobywałem m.in u:

- dr Gilberta Renaud (Recall Healing)
- Roberta Barnai (Biologika)
- Michaiła Filiaieva (który ukazał mi podejście do hipnozy w Rosji, przede wszystkim hipnozy analogowej),
- Lecha Dębskiego (specjalista od hipnozy konwersacyjnej, jeden z twórców metody Neurolinguistic Seduction),
- Michała Cieślakowskiego (specjalista od głębokich transów hipnotycznych i fenomenu świadomego śnienia)
- Marka Cunninghama (Hipnotyzer Renegat, ekspert od hipnozy erotycznej i seksualnej)
- dr Serge’a Kahili Kinga (propagator wiedzy szamanów hawajskich; uczyłem się Huny od samego Serge’a w jego centrum szkoleniowym na Hawajach)
- dr Jamesa Hardta (biofeedback EEG, twórca metody Treningu Alfa w Biocybernaut Institute w Niemczech)
- dr n. med. Michaeli Pakszys (EEG Instytut, biofeedback EEG)
- dr Franka Kinslowa (twórca metody synchronizacji kwantowej)
- prof. Roberta Cialdiniego (profesor psychologii społecznej Uniwersytetu w Arizonie, specjalista od technik perswazji i psychologii sprzedaży)
- Adama Krasowskiego (propagator technik uwalniania emocji autorstwa wybitnego amerykańskiego psychiatry - Davida Hawkinsa)
- Don Agustina Vasqueza (peruwiański szaman, który pokazał mi jak ważny dla podświadomości człowieka jest rytuał) - Jerzego Żyżniewskiego (neuropsycholog kliniczny, u którego rozpocząłem zgłębianie neuropsychologii i funkcjonowania naszego niezastąpionego narządu - mózgu).

Dla zagwarantowania profesjonalnego podejścia i wiedzy na wysokim poziomie dołożyłem wszelkich starań, aby możliwie szeroko podejść do tematu i poznać różne sposoby pracy z podświadomością. Wiedzę i umiejętności zdobywałem nie tylko w Polsce, ale także w: Niemczech, USA (w tym również na Hawajach, gdzie praktykowałem Hunę), Peru (obserwowałem pracę rytualną szamanów - m.in. Don Agustina Vasqueza). Dzięki temu mogę zaoferować najskuteczniejsze z nich, świadomy, że jestem odpowiednio przygotowany do pracy z klientami. Śmiało mogę powiedzieć, że osób z tak pokaźnym bagażem wiedzy i doświadczenia jest w Polsce niewiele, jeśli w ogóle. Wspominam o tym dlatego, żebyś wiedział(a), że jesteś w dobrych rękach.

Kwalifikacje

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/klient.dhosting.pl/hipnozaskcs/hipnozasukcesu.pl-cei3/public_html/wp-content/themes/hipnoza-theme/template-parts/about-me-page.php</b> on line <b>60</b><br />
<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/klient.dhosting.pl/hipnozaskcs/hipnozasukcesu.pl-cei3/public_html/wp-content/themes/hipnoza-theme/template-parts/about-me-page.php</b> on line <b>70</b><br />

A teraz trochę mniej poważnie...

Moja przygoda z odkrywaniem tajemnic ludzkiego umysłu i mechanik jego działania rozpoczęła się wiele lat temu od pobytu w Instytucie Biocybernaut w niemieckim Meierhoffen, gdzie uczestniczyłem w tzw. „Treningu Alfa”, mającym na celu nauczenie mózgu, na drodze
neurofeedbacku, jak generować więcej korzystnych fal mózgowych (alfa). W Instytucie miałem zaszczyt znaleźć się pod skrzydłami samego dra Jamesa Hardta - wybitnego naukowca i specjalisty z zakresu biofeedbacku EEG. Gdy za sprawą Jima poznałem „odmienne stany świadomości” i łatwość z jaką możemy je osiągać od razu rozpalił się we mnie głód wiedzy.Opuszczając Instytut, czułem się jak nowo narodzony i nie ma w tym ani słowa przesady.Mój umysł był jasny, nie kłębiły się w nim natarczywe myśli, wszystko wokół wydawało się do mnie uśmiechać. W końcu nie bez przyczyny mówi się: "jak wewnątrz, tak i na zewnątrz" - prawo korespondencji (o którym dowiedziałem się dużo później) zadziałało wzorcowo. Chciałem, żeby każdy mógł poczuć się tak wspaniale i spokojnie, jak ja wtedy.

Jakież było moje zdziwienie, gdy odkryłem, że ten stan nie jest dany raz na zawsze, a otoczenie i realia codzienności szybko sprowadzają uskrzydlonego człowieka na ziemię. Z tego doświadczenia nauczyłem się, że o umysł i jego stan należy dbać tak, jak robimy to, odpowiednio odżywiając organizm. Solidnymi elementami „umysłowej diety” okazały się hipnoz i neurofeedback, a w warunkach domowych - medytacja i techniki relaksacyjne. Naturalnym krokiem z mojej strony było zagłębienie się w dziedzinę pracy z umysłem, szczególnie z podświadomą jego częścią, która okazała się najbardziej chłonna na zmiany i posiadająca odpowiedni potencjał, aby wprowadzić do życia człowieka niemal wszystko, czego zapragnie (a co nie jest fizycznie niemożliwe).

Później zetknąłem się z dziedziną opierającą się na psychosomatyce, czyli Nową Germańską Medycyną, a konkretnie podejściem dra Gilberta Renaud - Recall Healing. Spędziłem setki godzin, studiując schematy powstawania chorób i związane z nimi przyczyny w postaci traumatycznych wydarzeń z przeszłości. Poznałem pochodzenie poszczególnych organów od etapu zarodka oraz obszary w mózgu im odpowiadające. Ogrom wiedzy jaki niesie za sobą ta dziedzina jest nie do przecenienia. Teoria i praktyka z Recall Healing i Totalnej Biologii nie tylko pokazały mi gdzie należy szukać przyczyn chorób i dolegliwości, ale także utwierdziły mnie w przekonaniu, że ludzki umysł jest o wiele potężniejszy i bardziej odpowiedzialny za to, czego doświadczamy w życiu, niż chce to przyznać zachodnia nauka.
Kolejnym etapem była hipnoza, która stanowiła perfekcyjne uzupełnienie do posiadanej przez mnie wiedzy. Ponadto hipnoza jest narzędziem, które pozwala poradzić sobie z bolączką większości terapeutów pracujących metodami Totalnej Biologii i Recall Healing - chodzi o przedzieranie się jak przez dżunglę przez świadomy umysł osoby, której trzeba pomóc. Cały system racjonalizacji, funkcja krytyczna umysłu świadomego i do tego mechanizmy wyparcia stanowią ogromną przeszkodę w docieraniu do sedna sprawy, co jest kluczowym i niezbędnym elementem w Recall Healing. Hipnoza pomaga nie dość, że zaoszczędzić czas pacjenta i terapeuty,to jeszcze daje znacznie większą pewność, że nie poruszamy się po omacku w sferze konfabulacji osoby pragnącej wyprzeć lub podkolorować przebyte, trudne doświadczenia.Hipnozy w nurcie elmanowskim uczyłem się u Michała Cieślakowskiego, uważanego w środowisku za jednego z najlepszych polskich hipnotyzerów. Liczne szkolenia i certyfikację odbyłem w ramach amerykańskiej szkoły OMNI Hypnosis Training Center założonej przez bezpośredniego ucznia Dave’a Elmana - Geralda Keina. U Geralda z kolei uczył się właśnie mój nauczyciel - Michał - więc jest to wiedza pochodząca blisko od źródła.

Hipnoza szybko stała się moją pasją i po odbyciu dziesiątek warsztatów i szkoleń wsiąkłem w nią do reszty. Po kilku latach kursów, setkach godzin praktyk i tygodniach spędzonych na poszerzaniu swojej wiedzy mogę z czystym sumieniem uważać się za znawcę w temacie. Dzięki hipnozie nauczyłem się jak szybko, skutecznie i powtarzalnie (co jest ogromną zaletą podejścia OMNI - nasz proces regresji otrzymał certyfikat ISO 9001) pomóc każdemu, kto jest chętny i zdeterminowany do zmiany, przełamać ograniczenia i zaprzęgnąć potęgę umysłu do pracy na rzecz upragnionego rezultatu. To potężne narzędzie nadal nie przestaje mnie zaskakiwać i wiem, że jeśli jest odpowiednio zrozumiane przez hipnotyzera i hipnotyzowanego oraz współpraca przebiega dobrze, to można pokusić się o stwierdzenie, że (w ramach naszej fizyczności) nie ma nic niemożliwego.