Zalety hipnozy

Hipnoza jest metodą, za którą przemawia wiele zalet i korzyści z niej płynących. Jaka więc naprawdę jest hipnoza?

1

NATURALNA

W pracy z hipnozą wykorzystujemy naturalny stan transu, w jaki wyposażyła nasz umysł natura. To zjawisko w podobnym sensie dostępne jak codzienny sen.

2

SZYBKA

W większości przypadków zauważalna poprawa ma miejsce już po pierwszej sesji terapeutycznej.

3

ROZWIJAJĄCA

Korzystając z hipnozy, poznajesz schematy, w oparciu o które działa Twój umysł. Uczysz się nowych sposobów myślenia i reagowania oraz tworzysz nowe połączenia między neuronami!

4

SKUTECZNA

Trwałe rezultaty już po kilku sesjach.

5

EKSCYTUJĄCA

Świadomość lepszego kontaktu z własnym ciałem, spotęgowanie odczuwanie przyjemności, obrazy z Twojej przeszłości lub wymarzonej przyszłości tak żywe, jakbyś tam był… To prawdziwa wewnętrzna przygoda!

6

ZDROWA

Relaksując się i uwalniając napięcie emocjonalne, przyczyniasz się do poprawy funkcjonowania całego organizmu oraz zdejmujesz ogromny ciężar ze swojego umysłu, dzięki czemu zabezpieczasz się przed chorobami.

7

ŁATWA

Każdy z nas może wejść w trans i korzystać z jego dobrodziejstw, chociaż nie każdy może być tego świadomy i wiedzieć jak to zrobić. Pytanie czy sobie na to pozwolisz i nie będziesz stawiał oporu?

8

BEZINWAZYJNA

Cały czas kontrolujesz przebieg wydarzeń i sam dokonujesz zmian w swoim umyśle. Nikt bez Twojej zgody nie dokona w nim żadnej ingerencji.

9

PRZYJEMNA

Twoim głównym zadaniem jest zrelaksowanie się w wygodnym fotelu i podążanie za sugestiami.

10

RELATYWNIE NIEDROGA

Koszt kilku sesji, po których poczujesz różnicę, jest nieporównywalnie niższy niż lata klasycznej terapii.

11

ZINDYWIDUALIZOWANA

Skrojone na miarę doświadczenie, które przeżyjesz tylko TY!